Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".

Join the forum, it's quick and easy

Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".
Carla Monroig Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Carla Monroig Serbia

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Karla kao brineta ili plavusa?

+13
Hanič :]
~The~Charmed~One~
Nina
Vanjci-Anali
Toca97
Sofija
S@ki
Tijana
MilosNajveciCarlinFan
S@nj@
Suzy
***Angie***
~Anchilia~
17 posters

...

Karla kao brineta ili plavusa? Vote_lcap82%Karla kao brineta ili plavusa? Vote_rcap 82% [ 14 ]
Karla kao brineta ili plavusa? Vote_lcap18%Karla kao brineta ili plavusa? Vote_rcap 18% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 17


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Karla kao brineta ili plavusa? Empty Karla kao brineta ili plavusa? Sub Avg 29, 2009 5:55 am

~Anchilia~

~Anchilia~
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Koja joj boja kose po vama bolje stoji?

Plava
Karla kao brineta ili plavusa? 2h72b91

Smedja
Karla kao brineta ili plavusa? 10ntklt

2Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Ned Avg 30, 2009 4:12 pm

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Pa... Stoji joj i plava i smedja... Mozda malo vise smedja... Glasam za smedju...

http://www.karla-monroig-srb.com

3Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Pon Avg 31, 2009 5:08 am

Suzy

Suzy
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

brineta definitivno..s plavom kosom lici na fuksu...

4Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Pon Avg 31, 2009 5:51 am

~Anchilia~

~Anchilia~
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Aha...i po meni smedja... 222

5Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Čet Sep 03, 2009 8:04 am

S@nj@

S@nj@
Moderator
Moderator

brineta naravno.....

6Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Sre Sep 09, 2009 9:44 am

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Njoj sve lepo stoji,ali mi se vise svidja smedja boja!!!

7Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Čet Sep 17, 2009 8:20 am

Tijana

Tijana
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Smedja mi se vuse svidja

8Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Ned Sep 27, 2009 3:24 am

S@ki

S@ki
Pocetnik
Pocetnik

Lepsa je kao brineta.

9Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Sre Sep 30, 2009 2:06 am

Sofija


Pocetnik
Pocetnik

Brineta

10Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Sre Sep 30, 2009 11:42 am

Toca97

Toca97
Moderator
Moderator

Obe boje joj dobro stoje takoje

http://thesims-forum.forumotion.com/forum.htm

11Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Ned Okt 04, 2009 9:34 am

Vanjci-Anali

Vanjci-Anali
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Ja sam glasala za plavu...Ali u svakom slucaju obe joj odlicno stoje

12Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Ned Okt 04, 2009 10:18 am

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Bar neko da glasa za plavu... Hehe

http://www.karla-monroig-srb.com

13Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Pon Okt 05, 2009 2:37 am

~Anchilia~

~Anchilia~
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

***Angie*** ::Bar neko da glasa za plavu... Hehe
Ahah,daa...
Samo sto mene kao plavusa potseca na Samantu,pa mi je lepsa kao brineta...jer me potseca na Isabel... Very Happy

14Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Uto Jan 26, 2010 3:54 pm

Nina

Nina
Pocetnik
Pocetnik

više mi se sviđa kao brineta

15Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Sub Jan 30, 2010 4:59 am

~The~Charmed~One~

~The~Charmed~One~
Pocetnik
Pocetnik

lijepo jo jstoje i plawa i smedja pa sam stawila plawa

16Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Ned Apr 18, 2010 3:02 pm

Hanič :]


Pocetnik
Pocetnik

kao brineta definitivno. kao plavsa meni izgleda jako zlocesto bezobrazno arogantno i drsko. moguce da me podsjeca na samantu. a i kao brineta mi nekako izgleda mladje! Smile

17Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Uto Jun 29, 2010 8:04 am

Ellaaa

Ellaaa
Pocetnik
Pocetnik

brineta

18Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Ned Jul 11, 2010 5:14 am

Jelena

Jelena
Helper
Helper

brineta

19Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Čet Jul 15, 2010 9:25 am

angel

angel
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Brineta

20Karla kao brineta ili plavusa? Empty Re: Karla kao brineta ili plavusa? Pon Jul 26, 2010 7:03 am

Akaica


Pocetnik
Pocetnik

plavaaa

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu